Raktárost keres a Bock Borászat Kft.

Megjelent2018. november 15.

A Bock Borászat bővülő csapatába vár raktáros pozícióba új kollégát!

Bock Borászat Raktáros

Amennyiben szeretnél jó munkakörnyezetben, egy országosan elismert borászatban dolgozni, van gyakorlatod a raktározásban és targonca vezetésben, valamint szeretnél egy kiemelten jó hangulatú közösség tagja lenni, jelentkezz raktárosnak a Bock Borászat csapatába.

Raktárost keres a Bock BorászatELVÁRÁSOK

  • Középfokú iskolai végzettség,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Önállóság, pontosság,
  • Felhasználói szintű informatikai ismeret,
  • Igényes munkavégzés,
  • Nyitottság az újdonságok irányába,
  • Dinamikus, barátságos személyiség,
  • Könnyű fizikai munkavégzésre alkalmasság,
  • Tiszta, ápolt megjelenés,
  • Erkölcsi bizonyítvány

ELŐNYÖK

  • Raktáros munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Targonca vezetői tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT NYÚJTUNK

  • Igényes munkakörnyezet,
  • Munkába járás vagy szállás támogatása,
  • Képzési támogatás lehetősége,
  • Versenyképes fizetés tapasztalat és kvalitásoknak megfelelően, egyéni megállapodás szerint

A fényképpel ellátott önéletrajzokat az allas@bock.hu e-mail címre várjuk 2018. november 25-ig.