A Bock Borászat kereskedelmi osztálya munkatársat keres

Megjelent2018. július 3.

A Bock Borászat Kft. kereskedelmi asszisztens munkakörbe munkatársat keres.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • jó problémamegoldó képesség
  • önállóság, pontosság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • könnyű fizikai munkavégzésre alkalmasság

Kereskedelmi asszisztens 1

Feladatok:

  • kapcsolattartás a partnerekkel
  • a raktár logisztikai feladataiban való aktív részvétel
  • raktározási folyamatok dokumentálása és a vállalatirányítási rendszerben való nyomonkövetése
  • készletek folyamatos felügyelete, heti szintű riport készítése
  • kimenő szállítmányok komissiózása
  • a cég napi kereskedelmi folyamatainak adminisztratív támogatása
  • aktív részvétel a kitelepülések előkészítésében és lebonyolításában

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • a munkába járás támogatása
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fejlődési lehetőség egy stabil, nagy múltú borászatnál

Előny: targonca kezelői vizsga és gyakorlat.

A munkavégzés helye Villány.

Amennyiben úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásoknak, küldd el fizetési igénnyel megjelölt szakmai önéletrajzod az allas@bock.hu e-mail címre.